En kişisel sanat eserleri
November 12, 2006, 8:20 pm
Filed under: Öylesine

Tuttum \

Yukarıdaki resimlerde gördüğünüz pırıl pırıl renkli tablolar modern çağın sanat eserleri…Bu tablolar ne anlatıyor diye sorarsanız, yanıt çok basit: “İnsanı”. Evrenin en büyük sanatçısının Tanrı olduğunu düşünürsek, bu tablolar Tanrının en özgün ve biricik yaratımlarından biri olan İnsanın, varoluşunun temelinin resimleri…

\

DNA11 DNA’ın eşsizliğini bilen onun güzelliğini dünya ile paylaşmaya tutku duyan Adrian Salamunovic ve Nazım Ahmed tarafından kuruldu. Adrian ve Nazım, bilimi ve sanat tutkusunu bir araya getirerek oluşturdukları DNA11, bizlere kişiselleştirilmiş sanat eserleri sunuyor.

Adrian Salamunovic, internet tabanlı pazarlama ve tasarlama alanında yaklaşık 10 yıllık deneyime sahip. Nazım’ın ise biyo-teknoloji ile ilgili değişik alanlarda 10 yılı aşan bir deneyimi var. DNA11 Nazım ve Adrian’ın uzmanlıklarını ve tutkularını birleştirerek, dünyanın en eşsiz güzelliğine sahip olan DNA’yı dijital olarak resimleme fikrini oluşturmuşlar ve bunu internet üzerinden pazarlayarak her geçen gün büyüyen bir işe dönüştürmüşler.

HIT    ME!!

Advertisements

Leave a Comment so far
Leave a commentLeave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: