Uygunteklif.com
October 28, 2006, 8:52 pm
Filed under: Paylaşım

Tuttum

Konu gerçekten ne Hitlerim sayfasında bir Partner sitesininaltında kalmamdan ya da bir altdaki Google haberi ile ilgili değil.. uygun teklif bir servis adı. Bu yeni hizmetin amacı farklı şirketlere tek tek telefon edip fiyat almak yerine başvurunuzu yaparak firmaların sizlere fiyatları ile dönmesini sağlamak böylece zamandan kazanabilir ve istediğiniz teklifleri değerlendirebilirsiniz.


Hali hazırda kategoriler:

26 kategoride günde ortalama 80 teklif talebini firmalara ulaştırıyorlar.2 aydan az bir süredir kurulu olmasına rağmen kayıtlı firma sayısı 1000’in üzerinde.
Tekliflerin yollanıp değerlendirmesi ise şöyle oluyor;
sitede ihtiyaç duyduğunuz ürünü veya hizmeti teklif formuna girerek teklifiniz ilgili firmalara uygunteklif.com tarafından iletilerek değerlendirmeye alınıyor.Teklifin yollandığı firmalar tekliflerini doğrudan müşterilere ulaştırıyor.Müşteriler içlerinden en uygun olanı seçerek ticareti gerçekleştiriyorlar.

//

Spacer

HIT    ME!!

// //

Advertisements

1 Comment so far
Leave a comment

Bende bu tarz bir siteden fiyat teklifi toplamıştım. Sanıyorum http://www.ihaleetsene.com du.Site kendini şu şekilde anlatmış;

Firmalara Müşteri Bulan Site.

Hizmet firmaları ile bunlara ihtiyaç duyan müşterileri buluşturarak iş imkanı sağlayan, aynı zamanda ihtiyaç sahiplerinin fiyat teklifi toplamalarını kolaylaştıran ihaleetsene.com’a firmalar ücretsiz üye olabiliyor. Böylece ihaleetsene.com’a gelen ihale ilanlarına ve iş taleplerine fiyat tekliflerini sunarak yeni müşteriler kazanıyorlar. Müşterilerde ihtiyaç duydukları hizmetlerin fiyatlarını öğrenebiliyorlar. Üye firmalarımızın yararına olacağı düşüncesiyle duyurmak istedik.

Sitede başlıca şu katagoriler bulunuyor;

Temizlik firmaları, Boya badana firmaları, kartonpiyer firmaları, temizlik firmaları, dış cephe kaplama firmaları, dış cephe boya firmaları, kapı firmaları, araç kiralama firmaları, sigorta şirketleri, mobilya firmaları, dekorasyon firmaları, peyzaj firmaları, güvenlik firmaları, asansör tamir firmaları, ısı yalıtım firmaları v.s gibi

Comment by yeliz
Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: