AdSense zenginleri
October 7, 2006, 8:29 pm
Filed under: Paylaşım

Jeremy Shoemaker

Jeremy Shoemaker’ın google adsense’den aylık kazancı 140 bin $

buradaki haberde google adsense’in çok kazanan 8 yayıncısı yer alıyor. birinci sırada plentyoffish adında yerel bir arkadaşlık sitesi sahibi olan Markus Frind var. google adsense’ten aylık kazancı 300 bin dolar. yani yıllık 3,5 milyon dolar. site aylık 500 milyon sayfa gösterimi yapıyor. nispet olsun diye aldığı çekin fotografını bile çekmiş.ikinci google adsense zengini aylık 250 bin dolarlık adsense geliriyle markus’tan geri kalmayan digg‘in sahibi Kevin Rose. digg aylık 200 milyon sayfa gösterimine sahip.

üçüncü sırada yukarıdaki fotografta kıymetlisi google çekiyle poz veren Jeremy Shoemaker var. Shoemaker kazancını bir tek siteden değil bir çok siteden sağlıyor.

aylık 120 bin dolarlık adsense geliriyle Jason Calacanis dördüncü sırada yer alıyor. tabi sahibi olduğu weblogs‘u 25 milyon dolara AOL’e satmadan önce.

David Miles Jr. ve Kato Leonard adlı kafadarlar myspace için ücretsiz layout dağıttıkları siteden aylık 100 bin dolar gibi bir kazanç elde ederek beşinci sırada yer almışlar.

Tim Carter aylık 30 bin dolarlık adsense geliriyle altıncı sırada. bu geliri kazanmasını sağlayan ise askthebuilder. google’ın askthebuilder için hazırladığı çalışmayı okumadan geçmeyin.

What Google Never Told You About Making Money with AdSense adlı bir e-kitap yazarak nobel alamasa da google’dan her ay 24 bin dolarlık çek alan Joel Comm yedinci sırada.

aylık 10 bin dolarlık google adsense kazancıyla listenin sonunda yer alan isimse Shawn Hogan

Sanırım sayfama bir AdSense yaklaşımı geliştirmekte fayda var..

Advertisements

Leave a Comment so far
Leave a commentLeave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s%d bloggers like this: